ads
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

قوانین حفظ حریم مشتریان

حفظ حریم خصوصی و شخصی افراد حقیقی و حقوقی یکی از تعهدات فروشگاه آلیار در قبال مشتریان می باشد و این برای فروشگاه اینترنتی آلیار از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. بدین منظور سایت آلیار خود را موظف میدارد تا نهایت تلاش خود را برای حفظ حریم خصوصی کاربر مبذول دارد و از هر فناوری جدیدی در چارچوب قوانین تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران در راستای ایجاد بستری امن و مطمئن برای کاربران خود استفاده کند. 

لذا جهت خرید، ثبت سفارش ، ثبت نظر ، استفاده از سایر امکانات سایت  و پیگیر‌ی‌های بعدی برای ارسال سفارش‌ها و قطعیت ثبت سفارش، طبق قوانین مندرج در سایت، اطلاعاتی را از کاربران خود از جمله آدرس و شماره تماس و … در جهت ارسال کالای خریداری شده در هنگام ثبت نام دریافت مینمائد و به همین منظور اعتبار سنجی صورت میگیرد. از طرفی اپلیکیشن فروشگاه اینترنتی آلیار یکسری اطلاعاتی از سیستم شما اعم از نوع سیستم عامل گوشی ( اندروید)، IP، ISP و .. در قالب کوکی دریافت میکند تا بدین طریق شما را از جدیدترین و سودآورترین اجناس سایت مطلع سازد . تمامی اطلاعاتی که مشتری در پروفایل خود هنگام ثبت نام در سایت یا اپلیکیشن درج مینمائد، تنها راه ارتباطی آلیار با کاربر بوده و تمامی مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آن‌ها صورت می‌گیرد لذا خواهشمند است که اطلاعاتی از جمله شماره تماس، آدرس پستی و ایمیل را صحیح و بدون نقص وارد نمایید. حفظ و نگهداری از رمز عبور به عهده کاربر است، پس در جهت حفظ آن ، رمز کاربری خود را در اختیار شخص دیگری قرار ندهید .

توجه داشته باشید که تمامی اطلاع رسانی های فروشگاه آلیار از طریق پیامک ( اس ام اس ) ، تنها با شماره های 20004145 و 300088103373 صورت میگیرد .

ثبت و دسته‌بندی کلیه‌ی اطلاعات مندرج در سایت و اپلیکیشن به‌صورت محرمانه نزد فروشگاه اینترنتی آلیار باقی‌ می‌ماند و موارد مذکور به عنوان هویت شخصی در اختیار هیچ سازمان و یا فردی قرار نمی‌گیرد و غیرقابل‌انتقال است .

آلیار می‌تواند در صورت نیاز یا بروز مشکل نظر، نقد، پیام و یا محتوای ارسال‌شده توسط کاربر را در چارچوب قوانین سایت ویرایش نماید. همچنین اگر محتوای مذکور مشمول مصادیق محتوای مجرمانه و یا مغایر با اهداف و قوانین وب‌سایت باشد از اطلاعات ثبت‌شده کاربر برای پیگیری قانونی استفاده می‌شود.

فروشگاه اینترنتی آلیار امیدوار است تجربه خرید آسان ، امن و راحتی را برای شما به ارمغان داشته باشد.

تماس با ما :

تلفن: 4145-041

پاسخگویی ۲۴ ساعته، ٧ روز هفته

دفتر مرکزی و مرکز امور مشتریان : استان آذربایجان شرقی- تبریز – فرشته شمالی – خیابان شهید محمد پور صبور – پلاک 12