ads
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

برای مشاهده لیست علاقه مندی ها وارد شوید!

مشاهده محصولات فروشگاه

رویه ارسال سفارش

فروشگاه اینترنتی آلیار در صورت موجود بودن کالای خریداری شده در انبار شرکت، اقدام به ارسال فوری سفارش برای شهر تبریز تا 12 ساعت کاری کرده است.

– در صورتیکه کالای خریداری شده در انبار موجود نباشد زمان ارسال کالا از انبار فروشنده تا انبار شرکت به زمان ارسال سفارش اضافه خواهد شد .

– تمامی اجناس خریداری شده توسط شهرستان ها از فروشگاه اینترنتی آنلاین آلیار با پست جمهوری اسلامی ایران طی 3 الی 4 روز کاری ارسال خواهد شد.

– در طی این مدت مرسوله از طریق پنل پیگری سایت ارسال مرسوله قابل رویت است که در حال حاضر موقعیت مرسوله کجاست و در چه وضعی است.

– در هنگام تحویل در صورتی که بسته بندی مرسوله آسیب دیده باشد آن را تحویل نگیرید.

– بعد از تحویل برخی وسایل مانند یخچال تلویزیون و … بسته بندی آن را باز نکرده و با نماینده آن تماس بگیرید تا به محل آمده و کالا را به شما تحویل دهند در غیر این صورت اگر کالای شما دارای نقص باشد پس گرفته نمی شود.

– تمامی کالاهای ارسال شده توسط پست دارای بیمه حمل میباشند چنانچه مشتری درخواست ارسال فوری با باربری هایی غیر از پست جمهوری اسلامی ایران را داشته باشد فروشگاه اینترنتی آلیار مسئولیتی در قبال حفظ و بیمه کالا نخواهد داشت و تمامی مسئولیت به عهده خود مشتری خواهد بود.

– هزینه ی ارسال کالا از فروشگاه اینترنتی آلیار (پیش کرایه ) به شهر تبریز در صورت خرید مبالغ بیشتر از 200هزار تومان و برای شهرستانها بیشتر از 2میلیون تومان رایگان می باشد در غیر اینصورت برای شهر تبریز 10000 تومان و برای دیگر شهرهای ایران 30000 تومان می باشد و هزینه ارسال کالا از انبار فروشنده به صورت پس کرایه محاسبه و دریافت خواهدشد.

نکته: چنانچه در 24 ساعت اول کالاهای دیگری بغیر از کالاهای خریداری و ثبت شده قبلی ، دوباره خریداری شود یکی از هزینه های ارسال کالا به کیف پول صاحب پروفایل انتقال داده میشود و یا اینکه بنا به درخواست مشتری به شماره شباء صاحب پروفایل واریز می گردد .

رویه ارسال